Nowa agencja pocztowa

Sprawy samorządowe dotyczące mieszkańców Opyp

Nowa agencja pocztowa

Postprzez Michał Sobolewski » Cz maja 10, 2012 10:27 pm

W Książenicach została otworzona nowa agencja pocztowa. Polecam, bo wszystko odbywa się szybko bez jakichkolwiek kolejek. W porównaniu z pocztą w Grodzisku istny luksus. Pani która otworzyła ten punkt powiedziała aby w przyszłym tygodniu sprawdzać ewentualne awiza bo być może już będziemy kierowani do Książenic.
Na dzień dzisiejszy punkt ten jest czynny od 10 do 18 od poniedziałku do piątku. Dobrze byłby gdyby jeszcze doszła sobota, ale podobno są na to szanse.
Michał Sobolewski
 
Posty: 42
Dołączył(a): Pt paź 22, 2010 1:29 pm
Imię: Michał

Re: Nowa agencja pocztowa

Postprzez marek zdunkiewicz » Pt maja 11, 2012 1:20 pm

Panie Michale, super informacja dla nas wszystkich .
Placówki poczty w Grodzisku to masakra, a tu proszę miło szybko i przyjemnie.
Pozdrawiam
M.Z.
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Re: Nowa agencja pocztowa

Postprzez Łukasz Zemka » Śr maja 16, 2012 11:50 pm

Jesteśmy kierowani niestety do Książenic. Niestety, bo godziny pracy fatalne.
Łukasz Zemka
 
Posty: 519
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 8:58 am
Imię: Łukasz

Re: Nowa agencja pocztowa

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Wt sie 07, 2012 6:57 pm

*
Ostatnio edytowano Cz cze 08, 2017 8:53 pm przez Romuald Niedźwiedź, łącznie edytowano 2 razy
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Nowa agencja pocztowa

Postprzez Dariusz Mastalerski » Wt sie 07, 2012 8:13 pm

Max1966 napisał(a):Jakim trzeba być idiotą aby odbierać przesyłki na Orzeszkowej. Wczoraj stałem po odbiór 40 minut. Kolejka, duchota, i ciągły jazgot ludzi.


Też tego nie rozumiem.....od jakiegoś czasu zacząłem nadawać przesyłki w Książenicach. Obsługa tam jest rewelacyjna, brak kolejek i wszystko szybko jest załatwiane - nawet jest łatwiej zaparkować, co też nie jest bez znaczenia.
W porównaniu do poczty na Orzeszkowej to jak niebo i piekło......

Ale jak widać są osoby, które myślą inaczej.
Dariusz Mastalerski
 
Posty: 68
Dołączył(a): Wt mar 15, 2011 10:56 am
Imię: Dariusz

Re: Nowa agencja pocztowa

Postprzez Łukasz Zemka » Wt sie 07, 2012 9:28 pm

Mi to lotto. Pod żadnym pismem się nie podpisywałem ani o takim nie słyszałem.
Co do poczty w Książenicach - zmienią się godziny pracy to mogę się podpisać za "powrotem" do Książenic. Na dzień dzisiejszy nie jestem ani za jedną ani za drugą lokalizacją.
Zresztą z samej Poczty Polskiej korzystam _tylko_ w jednym przypadku - jak listonoszowi nie chce się wozić paczki i woli wrzucić awizo do skrzynki. Wtedy muszę się pofatygować na pocztę. Dla mnie "debeściackim" rozwiązaniem jest jednak InPost w Grodzisku przy Carrefour'ze
Łukasz Zemka
 
Posty: 519
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 8:58 am
Imię: Łukasz

Re: Nowa agencja pocztowa

Postprzez Marta Zemka » Wt sie 07, 2012 10:02 pm

Ciekawe co to za pismo. Ja ostatnio miałam polecony do odbioru i z rozpędu udałam się w stronę Książenic. Coś mnie jednak "tknęło" i sprawdziłam gdzie jest ten mój list do odbioru. Zdziwiłam się, bo było w Grodzisku. Nawet pytałam Pani na poczcie czemu jest zmiana i już nie do Książenic przychodzą nasze listy, ale nie potrafiła mi powiedzieć. Myślałam, że jakiś urlop mają czy coś, a tu takie zaskoczenie. Ciekawe swoją drogą ile osób podpisało się na "petycji", chyba dużo skoro uznali to za pismo od całej wsi... Tylko dziwne jest to, że jak tak dużo osób się podpisało to chyba musiała być jakaś "zmasowana" akcja, a nic o tym nie było słychać.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie niech da znać o jakim piśmie mowa.

Osobiście, jak napisał Przedmówca, na tyle rzadko korzystamy z usług tej instytucji, że jest nam wszystko jedno, ale skoro ktoś już pisał jakieś pismo w MOIM imieniu to miło by było, żeby mnie o tym chociaż poinformował.
Avatar użytkownika
Marta Zemka
 
Posty: 98
Dołączył(a): Wt lut 15, 2011 1:23 pm
Imię: Marta

Re: Nowa agencja pocztowa

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Śr sie 08, 2012 7:28 pm

*
Ostatnio edytowano Cz cze 08, 2017 8:54 pm przez Romuald Niedźwiedź, łącznie edytowano 1 raz
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Nowa agencja pocztowa

Postprzez marek zdunkiewicz » Śr sie 08, 2012 11:04 pm

Pewnie to pismo podpisały osoby, które w ogóle nie korzystają z tych usług.
Osobiście chwale sobie agencję w Książenicach i będę stał za tym, aby wróciła ta forma.
Jeśli dla starszych osób jest wygodniej odbierać pocztę w Grodzisku na ul.Orzeszkowej to jestem pełen podziwu dla protestujących. Ileż trzeba włożyć trudu i czasu, aby tam odstać w kolejce do okienka. Nie wiem, ale wietrzę w tym pewien podstęp...........

Pozdrawiam
M.Z.
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Re: Nowa agencja pocztowa

Postprzez Dariusz Mastalerski » Cz sie 09, 2012 2:40 pm

Agencja pocztowa w Książenicach jest już czynna także w soboty w godzinach 9-14.
Dariusz Mastalerski
 
Posty: 68
Dołączył(a): Wt mar 15, 2011 10:56 am
Imię: Dariusz

Następna strona

Powrót do Sprawy samorządowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość