Ul.Gilewicza

Tutaj dzielimy się informacjami o naszych drogach.
Zamieszczamy zdjęcia z wykonanych inwestycji, dokumentacje, propozycje zmian, awarie, objazdy.
Wątki mają w temacie nazwę drogi/ulicy.

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Dariusz Kuzma » Pt mar 25, 2011 10:49 am

Przeczytałem wstępnie przetarg.

Nigdzie nie znalazłem informacji dla wykonawcy o:
1. zbudowaniu podjazdów do posesji.
2. zrobieniu przepustów pod podjazdami oraz skrzyżowaniami.
3. zrobienia przepustów dla rowów melioracyjnych.
4. nie ma informacji o zebraniu istniejącego (nadmiarowego) kruszywa z drogi, które mogło by być wykorzystane gdzie indziej.
(czy ktoś wie, gdzie został wysypany tłuczeń z ul. Gilewicza spod płyt?)

Powyższe zadania są w obowiązku gminy.

Czy ktoś się orientuje, czy to tak może być, aby rów przydrożny miał głębokość 15cm ? Czy ja dobrze przeczytałem? 50cm/15cm

Ponadto znalazłem informację,że jest wymagane:
* Uzupełnienie nawierzchni pomiędzy płytami drogowymi żelbetowymi pełnymi wokół włazów studzienek kanalizacyjnych i skrzynek zasuw i hydrantów z kostki brukowej betonowej szarej gr. 8 cm - czyli skrzynka zasuwy wodociągowej.
Mam pytanie, dlaczego na ul. Gilewicza nie ma zrobionych tych skrzynek, tylko są zniszczone płyty MON?

Jeśli ktoś jeszcze coś wypatrzy w tym przetargu, to niech da znać. Nie dajmy sobie kitu wciskać.

Pozdrawiam,
Administrator forum http://opypy.waw.pl Strona firmowa http://likesoft.pl tel. 602 389 106
Avatar użytkownika
Dariusz Kuzma
 
Posty: 526
Dołączył(a): N paź 10, 2010 12:37 am
Imię: Dariusz

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Pt mar 25, 2011 11:36 am

Dariusz Kuzma napisał(a):Przeczytałem wstępnie przetarg.

Nigdzie nie znalazłem informacji dla wykonawcy o:
1. zbudowaniu podjazdów do posesji.
2. zrobieniu przepustów pod podjazdami oraz skrzyżowaniami.
3. zrobienia przepustów dla rowów melioracyjnych.
4. nie ma informacji o zebraniu istniejącego (nadmiarowego) kruszywa z drogi, które mogło by być wykorzystane gdzie indziej.
(czy ktoś wie, gdzie został wysypany tłuczeń z ul. Gilewicza spod płyt?)

Powyższe zadania są w obowiązku gminy.

Pozdrawiam,


Witam,
ja jeszcze nie przeczytałem, ale tak na szybko mogę odpowiedzieć w sprawie punktu 4.
Mianowicie, wiele razy próbowałem dowiedzieć się od Pani GJD właśnie, gdzie ten tłuczeń. Sąsiad również. Niestety, pomimo czasu, który minął ( prawie pół roku ), nie mam odpowiedzi. Jak widać, nie tylko ja.
Temat ten ciągnie się od września/ października. Mamy koniec marca, a tłucznia ani widu, ani słychu. O rowach też jest mowa, widać nie udało się "WYWALCZYĆ" . Wklejam załączniki...Zresztą te maile mamy wszyscy, więc możemy do nich wrócić...
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Śr mar 30, 2011 10:28 am

Dla chętnych wklejam dokument z 28 marca dotyczący przetargu na płyty m.in. na Ul, Gilewicza żebyśmy nie musieli szukać w gąszczu innych linków na stronach Grodziska i BIPu.
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez mariusz » Wt kwi 19, 2011 9:21 am

Termin składania ofert na wykonanie nawierzchni minął 12 kwietnia. Kto(ś) wygrał? Był jakiś komunikat? niestety na stronie grodzisk.pl nic nie znalazłem... Czy może wiadomo już co dalej?
Mariusz Śliwka
http://www.estimare.pl
mariusz
 
Posty: 44
Dołączył(a): Cz lis 11, 2010 6:36 pm
Imię: Mariusz

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Łukasz Zemka » Wt kwi 26, 2011 1:25 pm

Tak dla porządku (info nt. wyboru oferty):
http://www.bip.grodzisk.pl/#Z2V0Q29udGV ... k2LDEyNjMp
Łukasz Zemka
 
Posty: 519
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 8:58 am
Imię: Łukasz

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Wt kwi 26, 2011 1:42 pm

...Ufff, już myślałem, że znowu wygrała firma CoNCEPT z Wawy :-)
A tu jaka miła niespodzianka.
Rozmawiałem z Panią Ulą Chrzanowską dzisiaj. Teraz musi upłynąć termin odwoławczy i jak nie będzie żadnych niespodzianek, to do Wakacji, powinny być już ułożone płyty :-)

pozdrawiam.
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Marzena Grzegrzółka » Wt kwi 26, 2011 2:00 pm

Ja dziś poraz pierwszy rozmawiałam z wymienianą tutaj p.Chrzanowską i jestem jak najbardziej anty nastawiona do tej Pani.Zero jakiej kolwiek wiedzy.I oczywiście przypisywanie sobie (rzedowi) ze utwrdzane sa drog konserwacja rowów których nie ma.Pozatym okazało się ze Burmistrz oszukał mnie na rozmowie że bedzie wykopany rów przy ulicy Gilewicza!!!Śmiać mi się chce z tych bzdór jakie od tej Pani usłyszałam!!!
Marzena Grzegrzółka
 
Posty: 101
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 5:50 pm
Imię: Marzena

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Śr kwi 27, 2011 9:24 am

Marzena Grzegrzółka napisał(a):Śmiać mi się chce z tych bzdór jakie od tej Pani usłyszałam!!!


Witam,
a co Pani usłyszała od Pani Uli...? i czym Panią zbulwersowała...? Może lepiej pójść i w cztery oczy porozmawiać.

P.S.
jak poradziła sobie Pani z odwodnieniem swojej działki, bo pamiętam, że zadawała Pani kiedyś pytanie...?

Pozdrawiam.
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Śr kwi 27, 2011 9:29 am

Marcin Kotlarczuk napisał(a):
Dariusz Kuzma napisał(a):Przeczytałem wstępnie przetarg.

Nigdzie nie znalazłem informacji dla wykonawcy o:
1. zbudowaniu podjazdów do posesji.
2. zrobieniu przepustów pod podjazdami oraz skrzyżowaniami.
3. zrobienia przepustów dla rowów melioracyjnych.
4. nie ma informacji o zebraniu istniejącego (nadmiarowego) kruszywa z drogi, które mogło by być wykorzystane gdzie indziej.
(czy ktoś wie, gdzie został wysypany tłuczeń z ul. Gilewicza spod płyt?)

Powyższe zadania są w obowiązku gminy.

Pozdrawiam,


Witam,
ja jeszcze nie przeczytałem, ale tak na szybko mogę odpowiedzieć w sprawie punktu 4.
Mianowicie, wiele razy próbowałem dowiedzieć się od Pani GJD właśnie, gdzie ten tłuczeń. Sąsiad również. Niestety, pomimo czasu, który minął ( prawie pół roku ), nie mam odpowiedzi. Jak widać, nie tylko ja.
Temat ten ciągnie się od września/ października. Mamy koniec marca, a tłucznia ani widu, ani słychu. O rowach też jest mowa, widać nie udało się "WYWALCZYĆ" . Wklejam załączniki...Zresztą te maile mamy wszyscy, więc możemy do nich wrócić...




....wrócę jeszcze do tematu tłucznia z Ul. Gilewicza z tamtego roku...

Czy ktoś może się dowiedział swoimi kanałami, gdzie jest ten tłuczeń z pod płyt, bo nikt go nie widział i nikt nie wie, gdzie się podział a odpowiedź mamy, że jest dostępny dla Nas....

Pozdrawiam.
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez marek zdunkiewicz » Śr kwi 27, 2011 10:04 am

Re: Ul.Gilewicza

Nowy postprzez Marzena Grzegrzółka » Wt kwi 26, 2011 2:00 pm
Ja dziś poraz pierwszy rozmawiałam z wymienianą tutaj p.Chrzanowską i jestem jak najbardziej anty nastawiona do tej Pani.Zero jakiej kolwiek wiedzy.I oczywiście przypisywanie sobie (rzedowi) ze utwrdzane sa drog konserwacja rowów których nie ma.Pozatym okazało się ze Burmistrz oszukał mnie na rozmowie że bedzie wykopany rów przy ulicy Gilewicza!!!Śmiać mi się chce z tych bzdór jakie od tej Pani usłyszałam!!!

Marzena Grzegrzółka

Posty: 39
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 5:50 pm
Imię: Marzena

Pani Marzeno nie wiem na jakiej podstawie ocenia pani p. Urszulę Chrzanowską ale myślę, że opinia pani jest bezpodstawna i krzywdząca tą Panią. Uważam , że jest to osoba bardzo kompetentna i bardzo zaangażowana w poprawę stanu dróg naszego sołectwa. Swoje decyzje i opinie wydaje nie z za biurka lecz z lustracji w terenie.
To właśnie min. dzięki niej mamy ,,podreperowane '' drogi w Opypach. Dlatego nie zgadzam się z pani wypowiedzią.

Pozdrawiam
M.Z.
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Drogi, ulice, ścieżki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości