Ul.Gilewicza

Tutaj dzielimy się informacjami o naszych drogach.
Zamieszczamy zdjęcia z wykonanych inwestycji, dokumentacje, propozycje zmian, awarie, objazdy.
Wątki mają w temacie nazwę drogi/ulicy.

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez marek zdunkiewicz » Śr wrz 11, 2013 9:21 am

Nawiązując do zebrania sołeckiego i mojego pytania dlaczego nie ma w najbliższym planie utwardzenia ulic tam gdzie została wykonana kanalizacja, p.Sołtys odpowiedziała że ma informację z gminy , ze przez rok ziemia musi się uleżeć i zagęścić.
Podałem przykłady gdzie po miesiącu od wybudowania kanalizacji położono kostkę lub asfalt i nie trzeba było czekać roku .
Dosadnym przykładem że można położyć kostkę czy asfalt jest położenie ale płyt betonowych w części ulicy Gilewicza, gdzie była budowana kanalizacja.
I co ? Można? Jak to się ma do roku zagęszczenia i uleżenia?
Trzeba tylko chcieć. Widocznie u nas w Opypach mamy przypisany na drogi piach i tłuczeń.
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Joanna Biegała » Śr paź 09, 2013 9:29 am

Złożyłam pismo do Burmistrza w sprawie uzupełnienia tłuczniem poboczy ul.Gilewicza.
Załączniki
Gilewicza pobocza.jpg
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Joanna Biegała » Śr paź 09, 2013 9:33 am

Złożyłam pismo w sprawie konserwacji rowu przy ul.Gilewicza.
Załączniki
Gilewicza rów.jpg
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez marek zdunkiewicz » Śr paź 09, 2013 10:06 am

Brawo Joasiu, widać że można dużo zdziałać, ale trzeba się tym interesować.
Dziękuję ci za interwencję w sprawie wyrównania nawierzchni ulic w Opypach. Twoja interwencja dzisiaj dała owoce.
Ulice są pięknie wyrównane.
Ale czy tymi sprawami nie powinien zajmować się Sołtys ?
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Wt kwi 08, 2014 6:35 pm

*
Ostatnio edytowano Cz cze 08, 2017 9:07 pm przez Romuald Niedźwiedź, łącznie edytowano 1 raz
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Jerzy Kopeć » Cz maja 29, 2014 1:51 pm

Po raz kolejny z Asią Biegałą interweniowaliśmy w gminie i powiecie w sprawie kałuży u zbiegu ul.Mazowieckiej i ul.Gilewicza. Podobne interwencje powtarza Maja Winiarska. Czekamy na „zmęczenie materiału”. Urzędnik musi pęknąć za kolejnym razem.
Jerzy Kopeć
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 5:50 pm
Imię: Jerzy

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Cz maja 29, 2014 5:16 pm

*
Ostatnio edytowano Cz cze 08, 2017 9:07 pm przez Romuald Niedźwiedź, łącznie edytowano 1 raz
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Jerzy Kopeć » Cz maja 29, 2014 9:04 pm

Drogi Panie Romku.

Nikt nie zwracał się do mnie na piśmie żebym interweniował w sprawie kałuży na skrzyżowaniu. Nie organizowałem żadnego spotkania w sprawie kaluży na skrzyżowaniu ul.Mazowieckiej i ul.Gilewicza więc kogo miałem na nie zapraszać ?. Dziś była tu Pani Urszula Chrzanowska i oglądała kałużę oraz przepusty pod ul.Polnej Róży. Wielu mieszkańców dziś widziało Panią Chrzanowską w Opypach. Przyjechała o godz. 14.45 na polecenie Pana Burmistrza. Wiele na temat tej kałuży było mówione przy Burmistrzu i Staroście w ubiegłym roku na zebraniu w Kadach. To, że radni i sołtys przypominają urzędnikom o problemie to chyba dobrze. Nie pisałem żadnych pism w sprawie kałuży i nie będę w związku z tym zamieszczał ich skanów. Wystarczy, że co jakiś czas "truję" głowę Burmistrzowi tą sprawą. Panie Romku wiara czyni cuda. Czasami warto uwierzyć , zaufać. Wkrótce wkleję na forum zamiast skanów fotkę zlikwidowanej kałuży :-)
Jerzy Kopeć
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 5:50 pm
Imię: Jerzy

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez marek zdunkiewicz » Cz maja 29, 2014 10:12 pm

Dawno nie pisałem , ale czas zacząć.
Jurku, zwracałem się do ciebie z prośbą o interwencję rozlewiska Mazowiecka/ Gilewicza podczas budowy kanalizacji. Zaproponowałem , aby wykorzystać czas kiedy ul.Mazowiecka była rozkopana i można było to wykorzystać do wprowadzenia rury i połączyć ją z rowem w ul Pałacowej. Zaproponowałem że sam zakupię potrzebną rurę. Podchwyciłeś ten pomysł, ale jak się okazało było to nie możliwe bo : trzeba było stworzyć dokumentację, ogłosić przetarg itd , itp. Zrozumiałem , że potrzeba wyższej konieczności jest mniej ważna jak biurokracja.
Od tamtej pory minęło pół roku i co się zmieniło w tej sprawie ?
Czy już wykonano stosowną dokumentację ? Czy ktoś przystąpił do realizacji tej inwestycji ?
Odpowiedż jest jedna. NIKT.
Woda gromadzi się po każdej ulewie i cierpliwie czekamy jak sama wsiąknie w ziemie.
Tak jest dobrze , niech tak będzie. Czas płynie , a my pozostajemy z nierozwiązanym problemem.
marek zdunkiewicz
 
Posty: 243
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:50 pm
Imię: marek

Re: Ul.Gilewicza

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Cz maja 29, 2014 10:21 pm

*
Ostatnio edytowano Cz cze 08, 2017 9:08 pm przez Romuald Niedźwiedź, łącznie edytowano 1 raz
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Drogi, ulice, ścieżki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości