Opypy Turniej Rodzin 2015

Re: Opypy Turniej Rodzin 2015

Postprzez Dariusz Kuzma » Pt lip 31, 2015 4:22 pm

Administrator forum http://opypy.waw.pl Strona firmowa http://likesoft.pl tel. 602 389 106
Avatar użytkownika
Dariusz Kuzma
 
Posty: 526
Dołączył(a): N paź 10, 2010 12:37 am
Imię: Dariusz

Re: Opypy Turniej Rodzin 2015

Postprzez Romuald Niedźwiedź » So sie 01, 2015 9:27 am

Boisko do badmintona jest już przygotowane. Naciągniemy siatkę, linie i można rozgrywać pierwsze konkurencje.
Ogólnie wszystko jest dopięte na ostatni guzik.
Zapraszamy, będzie super zabawa, tym bardziej, że słoneczko coraz lepiej grzeje.
Załączniki
DSC_0135.JPG
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Opypy Turniej Rodzin 2015

Postprzez Marta Zemka » N sie 02, 2015 9:16 am

Pogoda zamówiona. Zapraszamy :-)
Avatar użytkownika
Marta Zemka
 
Posty: 98
Dołączył(a): Wt lut 15, 2011 1:23 pm
Imię: Marta

Re: Opypy Turniej Rodzin 2015

Postprzez Marta Zemka » N sie 02, 2015 8:17 pm

Polana posprzątana po zawodach. Było moc emocji i super zabawa. Wkrótce zdjęcia, kto nie był niech żałuje :-)

W turnieju wzięło udział 68 zawodników, w sumie Różana Polana gościła dzisiaj około 90 osób. Wkrótce więcej statystyk i informacje o kolejnym terminie zawodów.

Dziękuje wszystkim zawodnikom i kibicom za sportową atmosferę i miło spędzony czas.
Avatar użytkownika
Marta Zemka
 
Posty: 98
Dołączył(a): Wt lut 15, 2011 1:23 pm
Imię: Marta

Re: Opypy Turniej Rodzin 2015

Postprzez Romuald Niedźwiedź » N sie 02, 2015 10:16 pm

Ja również w imieniu Marty, Agnieszki, Marka, Darka, Marcina i swoim własnym , jako organizatorzy, bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom zawodów, kibicom i oczywiście rodzicom dzieci, którzy zechcieli poświęcić trochę czasu na rozrywkę we wspólnym gronie.
Byliście świetni.
Tak jak Marta napisała, już niedługo zamieścimy zdjęcia z tej imprezy. Musimy je ogarnąć i zgrać do jednego pliku. Będzie również filmik wideo z drona, który dzielnie fruwał nad nami.
O kolejnych zawodach będziemy informować na forum Opyp, na stronie opypy.info oraz poprzez ulotki do skrzynek.
Mamy jeszcze niespodzianki w postaci innych konkurencji na kolejne zawody.
Dla nas liczy się Wasze drodzy mieszkańcy zadowolenie. Uśmiechnięte buzie uczestników, dzieci, kibiców i rodziców waszych pociech, to nagroda za nasz wkład w te zawody i satysfakcja, że warto było.
Pozdrawiam serdecznie
Romek

PS. Żonko, tobie również dziękuję za dzielne grilowanie kiełbasek. Mimo, że słoneczko grzało mocno, to dałaś radę.
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Re: Opypy Turniej Rodzin 2015

Postprzez Agnieszka Jakubiak » Pn sie 03, 2015 12:18 pm

Witam
W imieniu Organizatorów i Mieszkańców Opyp serdecznie dziękujemy Grodziskiej Drużynie "Skórzani Partyzanci" oraz Drużynie "Zawiszaków" za wsparcie medyczne i udział w Turnieju Rodzin.
Harcerze pomimo napiętego harmonogramu i braku czasu w upalny dzień dotarli do nas - doceniamy Wasze poświecenie :-)
Jesteście mile widziani na każdej imprezie organizowanej przez nasze nieformalne stowarzyszenie.
Do następnej imprezy!

Zdjęcia Harcerzy z imprezy na FB:
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 273&type=3

W imieniu Organizatorów
Agnieszka Jakubiak
Ostatnio edytowano Pn sie 03, 2015 12:22 pm przez Dariusz Kuzma, łącznie edytowano 1 raz
Powód: aktualizacja linku
Avatar użytkownika
Agnieszka Jakubiak
 
Posty: 10
Dołączył(a): Cz lis 25, 2010 12:44 pm
Imię: Agnieszka

Re: Opypy Turniej Rodzin 2015

Postprzez Edyta Rogozińska » Wt sie 04, 2015 3:12 pm

Impreza była bardzo udana, dobrze zorganizowana - bardzo dziękuję i mam nadzieję, że nie będę w rozjazdach w trakcie drugiej tury rozgrywek, bo na pewno chciałabym rodzinnie kontynuować zmagania sportowe :-).
Co do harcerzy i młodych ludzi w koszulkach z napisem "ratownik medyczny" idea zaproszenia ich była na pewno szczytna, ale tego "wsparcia medycznego" raczej nie doświadczyłam, choć był jeden moment, w którym należałoby oczekiwać, że oderwą się oni od partyjki szachów i chociaż zapytają, czy potrzebna jest pomoc :-). Na szczęście mój syn nie zrobił sobie wielkiej krzywdy, ja i inni ludzie mu pomogli, ale na przyszły raz przydałoby się szepnąć tym młodym ludziom, żeby byli bardziej uważni, bo naprawdę mogą się przydać.
Proszę mnie dobrze zrozumieć, nie jestem oburzona i nie chcę być uszczypliwa - to tylko taka moja obserwacja. Podkreślam, że cała impreza była super, a Państwa zaangażowanie godne podziwu, gratuluję!
Edyta Rogozińska
 
Posty: 18
Dołączył(a): Śr sty 14, 2015 11:38 pm
Imię: Edyta

Re: Opypy Turniej Rodzin 2015

Postprzez Łukasz Zemka » Wt sie 04, 2015 3:52 pm

Pani Edyto, żeby doświadczyć pomocy medycznej, trzeba o nią poprosić. Harcerze jak najbardziej mogli grać sobie w szachy, tak samo jak obsady karetek w wolnych chwilach śpią :) I jedni i drudzy reagują na wezwanie i nie ma w tym nic dziwnego. Człowiek nie miał szklanej kuli, żeby wywróżyć, że ktoś potrzebuje pomocy. Jest jeden typ ratownika, który musi ciągle czuwać i "wypatrywać kłopotów" i jest to ratownik wodny, ale to chyba nie był nasz przypadek...
Łukasz Zemka
 
Posty: 519
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 8:58 am
Imię: Łukasz

Re: Opypy Turniej Rodzin 2015

Postprzez Marta Zemka » Wt sie 04, 2015 3:58 pm

Dziękujemy za miłe słowa. Postaramy się, żeby kolejne terminy Turnieju były niemniej udane (chociaż przyznam, że poprzeczkę sami postawiliśmy sobie wysoko).

Co do akcji z bolącym palcem, ratownicy mieli na wszystko oko i byli gotowi do reakcji, gdyby naprawdę sytuacja tego wymagała, na szczęście nie było takiej konieczności :-) Są zawsze ubrani w wyróżniające się kolory i dobrze widoczni na swoim stanowisku koło "punktu dowodzenia" właśnie po to, żeby w razie konieczności osoba potrzebująca pomocy wiedziała gdzie ich szukać :-) A że grali w szachy - też chcieli wziąć udział w Turnieju :-) nie mogli w większości dyscyplin, bo za bardzo zeszliby z posterunku, ale chociaż tyle :-)

Podsumowując - wiele hałasu o nic

Ale cieszę się, że mimo "afery palcowej" impreza się podobała :-) Już wkrótce na forum podam trochę statystyk i informacje o kolejnym terminie rozgrywek.

Planujemy kilka nowych konkurencji, więc warto być
Avatar użytkownika
Marta Zemka
 
Posty: 98
Dołączył(a): Wt lut 15, 2011 1:23 pm
Imię: Marta

Re: Opypy Turniej Rodzin 2015

Postprzez Romuald Niedźwiedź » Wt sie 04, 2015 4:05 pm

Bawiliśmy się świetnie.
Na stronie opypy.info jest dużo zdjęć z zawodów, zachęcam do obejrzenia, to jednak tutaj również zamieszczę kilka.
Załączniki
20150802_173425.jpg
20150802_173420.jpg
20150802_173416.jpg
20150802_173412.jpg
20150802_173407.jpg
Romuald Niedźwiedź
 
Posty: 466
Dołączył(a): Wt lut 08, 2011 10:46 pm
Imię: Romuald

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Turniej Rodzin Opypy 2015

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość