Biegające psy

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i przyszłych mieszkańców Opyp

Biegające psy

Postprzez Łukasz Zemka » Pn paź 11, 2010 12:19 pm

Witam,
jako jeden z pierwszych ogólnych wątków forum, uważam, że warto poruszyć temat psów, które biegają beztrosko po terenie Opyp, obszczekując kolejno napotkane obok osoby. Ja rozumiem, że większość właścicieli uważa, że to są miłe, nikomu nie robiące krzywdy zwierzaki, ale ja niestety ich nie znam i idąc na spacer z dzieckiem mam pewne obawy.
Dlatego też proszę podczas spacerów o trzymanie psów na smyczach oraz zapewnienie właściwej "szczelności" ogrodzenia posesji, na której przebywa pies.
W sobotę jeden z takich "swobodnie biegających" zaczął obszczekiwać żonę z dzieckiem w wózku, co uniemożliwiło wyjście na spacer. Nie był to oczywiście pierwszy raz, a kolejne takie spotkania mam zamiar zgłaszać straży miejskiej.

pozdrawiam
Łukasz
Łukasz Zemka
 
Posty: 519
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 8:58 am
Imię: Łukasz

Re: Biegające psy

Postprzez maciek » Śr mar 30, 2011 9:57 pm

Witam
mnie tez irytują bezpańskie albo nie bezpańskie psy biegajace po Opypach, ugryzie, albo nie ugryzie, gdy ide na WKD do B. zawsze wczesniej zbieram kamienie do kieszeni na wszelki wypadek bliskiego spotkania z jakims miłym atakującym mnie pieskiem.
Pozdrawiam
MMK
maciek
 
Posty: 11
Dołączył(a): Pt paź 15, 2010 7:53 pm
Imię: marian


Powrót do Nasze forum - ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości