Informacja o forum ! ! !

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i przyszłych mieszkańców Opyp

Re: Informacja o forum ! ! !

Postprzez krzycytr » Pn lis 08, 2010 10:41 am

eeh jak juz pisalem ja bede wiedzial ile taki baner kosztuje tylko musze znac wymiary
oczywiscie moge sie dorzucic takze do banerka , oczywiscie moge zlecic druk itp , tylko musze znac wymiary :)
krzycytr
 
Posty: 45
Dołączył(a): Wt paź 26, 2010 3:01 pm
Imię: Krzysiek

Re: Informacja o forum ! ! !

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Śr lis 10, 2010 1:52 am

Minąły kolejne dni, a odpowiedzi od Pani Sołys nie mamy. W związku z tym i dodatkowo z sytuacją dró przebiegających przez Nasza Wieś, pozwoliłem sobie na napisanie kolejnego maila do Pani Sołtys, o czym informuję równiez na Naszym Forum...


Data:10 listopada 2010 0:35
Do: opypy1@o2.pl
Witam,
Szanowna Pani, przesyłam do Pani ponownie prośbę o umożliwienie Nam mieszkańcom umieszczenie w gablotach zamykanych na klucz ogłoszeń dotyczących FORUM NASZEJ WSI http://WWW.OPYPY.WAW.PL.
Być może nie dostała Pani poprzedniego mojego maila lub z innych względów odpowiedź Pani do Nas - mieszkańców Wsi Opypy, której jest Pani do 2011 roku jeszcze SOŁTYSEM i przedstawicielem - nie dotarła, w związku z powyższym wnoszę o poniższe.
Pani adres mailowy jest ogólnodostępny zarówno na stronie Naszej Gminy http://www.grodzisk.pl , jak również na tablicach we Wsi Opypy. Rozumiem, że każdy może do Pani napisać lub zwróćić się z prośbą o wyjaśnienie pewnych spraw, czy niejasności.
Do dnia dzisiejszego nie dostałem od Pani żadnej odpowiedzi na wiele pytań, które właśnie poprzez ten kanał elektroniczny, pozwoliłem sobie zadać. Jeżeli nie dostała Pani moich maili, chętnie ponownie je wyślę. Proszę dać znać.

Brak komunikacji, odpowiedzi, czy dobrej woli, niestety prowadzi tylko w jedną stronę. Chciałbym jednak poruszyc kolejną sprawę:

W związku z tym, że przez padający od tygodnia deszcz, drogi przebiegające przez naszą Wieś nie nadają się do użytkowania, a przejechanie Ulicą Polnej Róży, Polnych Kwiatów czy również Gilewicza ( tam, gdzie nie ma płyt ) jest
praktycznie niemożliwe, zadaję Pani pytanie. Czy jako nasz Przedstawiciel i osoba odpowiedzialna za zgłaszanie takich spraw do odpowiednich służb miejskich odpowiedzialnych za drogi ( Pan Krzysztof Olkowski zajmuje Samodzielne Stanowisko ds. Zarządzania Drogami Gminnymi. Odpowiada On za bieżące utrzymanie nawierzchni dróg gminnych oraz wydaje zezwolenia na czasowe zajęcie pasa drogowego Pracuje w Budynku ZGM ul. Sportowa 29 pokój nr 19 tel. 022 755 20 06 e-mail: krzysztof.olkowski@grodzisk.pl ) , zgłosiła Pani ten problem jako PILNY i NIECIERPIĄCY ZWŁOKI ?
Jaką odpowiedź i od kogo Pani uzyskała, Kiedy My, jako mieszkańcy możemy liczyć na normalne, godne życie i bezpieczne wyjazdy i powroty do naszych domów, nie narażając często drogich samochódów na uszkodzenia, naprawy i inne niespodzianki?
Jeżeli nie widziała Pani ostatnio Ulicy Polnej Róży, poniżej linki i informacja ode mnie...
W dniu wczorajszym "Gmina" prowadziła prace na łączniku Gilewicza i Polnej Róży. Jak mniemam, wynik tej pracy to jakiś żart i Farsa. Wynik prac może Pani obejrzeć pod dwoma linkami, które również w tym mailu Pani przesyłam.

http://picasaweb.google.com/eur1mtk

http://www.youtube.com/watch?v=CrZCyFsjr4U

Błoto jak było, tak jest, przejechać ledwo na pierwszym biegu mozna, a o przejściu na piechotę, w ogóle nie ma co marzyć, gdyż wczorajsza próba, którą w godzinach wieczornych podjąłem, zakończyła się zniszczonymi butami, ubłoconymi spodniami i błotem z wodą od kostek do kolan. Większość mieszkańców Naszej Wsi mieszka przy drogach niewyasfaltowanych, zaniedbanych, zapomnianych niemalże. Idzie zima, a jednak dojśc do sklepów do Ul. Mazowieckiej trzeba.

Nie mamy żadnej informacji od Pani na te, jak też inne pytania i prośby...
Na ogólnodostępnym forum Opyp, do którego dostała Pani cyt. "SPECJALNE ZAPROSZENIE" jest niesamowita ilość informacji i pytań również do Pani. Niesty brak dialogu nie prowadzi do dobrych relacji z Nami - Mieszkańcami. Mamy w sumie "Paprociową Polanę", może zorganizuje Pani jednak tam spotkanie? Czekając na odpowiedzi na te, jak i starsze, zadane wcześniej pytania;
Pozostaję z poważaniem
Marcin Kotlarczuk
Ostatnio edytowano Pt gru 17, 2010 6:07 pm przez Marcin Kotlarczuk, łącznie edytowano 1 raz
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Informacja o forum ! ! !

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Cz lis 18, 2010 2:39 am

Witam,
w załączeniu wklejam plik *.txt z zapisanym mailem od P. Sołtys i odpowiedziami Nas - Mieszkańców. Czytać należy plik od dołu w/g dat wysłania. :-)
Cały czas zastanawiałem sie czy i co w ogóle napisać. Nie mogłem jednak zostawić tego bez odpowiedzi.
Pozdrawiam.
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Informacja o forum ! ! !

Postprzez piotr123 » Cz gru 16, 2010 7:57 pm

Panie Marcinie - stan dróg z tego co wiem nie jest w gestii Pani Sołtys - faktycznie to przerażające, że najlepsza (podobno) gmina w Polsce tonie w błocie. Ostatnio osiedle przy ulicy Gajowej zostało podtopione przez wodę płynącą z pola i lasu od strony osiedla w Książenicach (dołączyłem zdjęcia w zakładce "jęzor lodowca") - i zupełnie przeciwnie odebrałem działania Pani Sołtys - która wsparła Nas - i tracąc wiele godzin ze swojego prywatnego czasu poruszyła odpowiednie władze - aby chociaż doraźnie nam pomóc w wyjeździe z ulicy Gajowej za co bardzo Pani Grażynie Jałgos-Dębskiej dziękuję. A co do banerów, to chyba wie Pan, że mamy wolny rynek, i jeśli ma Pan fundusze na reklamę w postaci banerów - czy nawet reklamy telewizyjnej - chętnie Panu pomogę - i to bez udziału, czy zgody Pani Sołtys :)
Tak się składa że zajmuję się reklamą - więc proszę napisać co potrzeba - a ja oczywiście za odpowiednią kwotę to dla Pana zrobię.
Pozdrawiam Wszystkich
Piotr
piotr123
 
Posty: 11
Dołączył(a): Wt gru 14, 2010 2:07 pm
Imię: Piotr

Re: Informacja o forum ! ! !

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Pt gru 17, 2010 6:06 pm

Panie Piotrze, ja prywatnie z reklamy to na razie nic nie potrzebuję. Jest temat na forum, gdzie może Pan się zareklamować i pokazać czym się Pan zajmuje. Są juz kosze na śmieci, jedzenie dla Psów, ktoś sprzedaje okno. Proponuję umieścić tam swoje dane. Jednakże we wcześniejszych wpisach w tym temacie może Pan przeczytać, że osobom wypowiadającym się chodziło o wykonanie banera, banerów z informacją o forum opyp. To wszystko, Jezeli Pan równiez zajmuje się tym tematem, to tylko z pożytkiem dla Naszej Wsi. Jeżeli Panu również zależy na tym, aby nasza wieś była dobrze rozleklamowana, proszę opisac co i za ile jeżeli chodzi o banery może pan zrobić. W poniedzialek jest spotkanie, możemy jako mieszkańcy równiez i tą kwestię poruszyć. Pisałem również, że chętnie się dorzucę składkowo na taką formę reklamy. Pozdrawiam.
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Informacja o forum ! ! !

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Wt kwi 05, 2011 11:06 am

Piękne zdjęcie na FORUM. Precz z tą wstrętną zimą i jej konsekwencjami. W końcu trochę optymizmu na FORUM. :-)
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Poprzednia strona

Powrót do Nasze forum - ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości