żłobek / klubik malucha ?

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i przyszłych mieszkańców Opyp

żłobek / klubik malucha ?

Postprzez imms01 » Pt kwi 15, 2011 5:29 pm

Czy ktos z Panstwa posyla swoje dziecko do żłobka lub też Klubu Malucha w Grodziku lub okolicy ?
Bylalabym wdzieczna za opinie :)
imms01
 
Posty: 7
Dołączył(a): Śr lis 10, 2010 12:09 pm
Imię: Iza

Re: żłobek / klubik malucha ?

Postprzez Marzena Grzegrzółka » So kwi 16, 2011 6:43 am

Wiem że w milanówku jest klubik dziecka LUlandia słyszałam o nim bardzo dobre opinie.

My w tym roku szukaliśmy przedszkola i zapisaliśmy naszego skarba do Tosi i Franka...
Marzena Grzegrzółka
 
Posty: 101
Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 5:50 pm
Imię: Marzena

Re: żłobek / klubik malucha ?

Postprzez frytunia » Wt kwi 26, 2011 6:46 pm

Witam,

nasz Nikoś uczęszcza do Leśnych Skrzatów w Podkowie Leśnej. 600zł. za miesiąc z całodziennym wyżywieniem. Więcej info na stronie www.lesneskrzaty.pl

Od września będzie uczęszczał do Wesołego Autobusu koło ronda w Książenicach - dopiero w październiku będę mogła cokolwiek napisać.
frytunia
 
Posty: 9
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2011 9:58 am
Imię: Adriana

Re: żłobek / klubik malucha ?

Postprzez Dariusz Kuzma » Śr kwi 27, 2011 4:58 pm

to dosyć tanio, w Wesołym Autobusie będzie drożej.
Czy są jakieś wady Leśnych Skrzatów? Nie mogłem znaleść na stronie ile jest grup, czy jest podział wiekowy itd.

ich strona wygląda ślicznie...
Administrator forum http://opypy.waw.pl Strona firmowa http://likesoft.pl tel. 602 389 106
Avatar użytkownika
Dariusz Kuzma
 
Posty: 526
Dołączył(a): N paź 10, 2010 12:37 am
Imię: Dariusz

Re: żłobek / klubik malucha ?

Postprzez frytunia » Śr kwi 27, 2011 9:11 pm

Nie ma podziału na grupy. Przedszkole działa dopiero od września 2010r. i jest około pięcioro dzieci na cały dzień. Najmłodsze w kwietniu skończyły 2 latka, starsze są w wieku 3-5 lat. 2-3 dzieci przychodzi też podobno na godziny, sporadycznie. Przedszkole mieści się w willi, mają ogrodzony teren i fajny plac zabaw. Nasz Niko jest bardzo zadowolony. Wad jak na razie nie widzę. A stronę mają faktycznie prześliczną :)
frytunia
 
Posty: 9
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2011 9:58 am
Imię: Adriana


Powrót do Nasze forum - ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

cron