Baner reklamowy - forum Opypy

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i przyszłych mieszkańców Opyp

Re: Baner reklamowy - forum Opypy

Postprzez Sołtys MWC » Cz maja 26, 2011 10:04 am

Irenka - super hasło!
Pozdrawiam
MWC
Avatar użytkownika
Sołtys MWC
 
Posty: 201
Dołączył(a): Pt maja 20, 2011 10:32 pm
Imię: Maja Winiarska-Czajkowska

Re: Baner reklamowy - forum Opypy

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Cz maja 26, 2011 10:08 am

irena zielińska napisał(a):kolejny pomysł na hasło......Łamiąc stereotypy.współtworzymy naszą wieś- eOpypy.....adres strony forum,pozdrawiam twórców






o
















a


Witam,
Pani Ireno, coś tu Pani nie wyszło chyba, czy tu miało być jakieś zdjęcie, czy treść...? bo nic nie widać.
pozdrawiam.
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Baner reklamowy - forum Opypy

Postprzez Dariusz Kuzma » Cz maja 26, 2011 10:14 am

Marcin,
zapraszam Cię do klubu MODA - tam będziemy ćwiczyć 'sztukę rozumienia kobiet' oraz 'sposobami kreowania myśli' :)
Pozdr,
Darek
Administrator forum http://opypy.waw.pl Strona firmowa http://likesoft.pl tel. 602 389 106
Avatar użytkownika
Dariusz Kuzma
 
Posty: 526
Dołączył(a): N paź 10, 2010 12:37 am
Imię: Dariusz

Re: Baner reklamowy - forum Opypy

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Cz maja 26, 2011 10:35 am

Darek :-)
już się boję...A kto będzie wykładowcą?
Naprawdę uważasz, że będziemy w stanie zgłębić perfekcyjność i jedyne słuszne myślenie płci pięknej? :D
...i co Ty właściwie miałeś na myśli tutaj:
Dariusz Kuzma napisał(a):Mężczyźni, którzy będą chcieli należeć do klubu będą musieli przejść 'test męskiej dojrzałości'. Kandydaci mogą zgłaszać się mailowa in na priv.



Dziękuję za zaproszenie

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano Cz maja 26, 2011 11:29 am przez Marcin Kotlarczuk, łącznie edytowano 1 raz
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Baner reklamowy - forum Opypy

Postprzez Sołtys MWC » Cz maja 26, 2011 11:01 am

hehe - ale chociaż się postaracie zgłębić a to już coś!
Pozdrawiam
MWC
Avatar użytkownika
Sołtys MWC
 
Posty: 201
Dołączył(a): Pt maja 20, 2011 10:32 pm
Imię: Maja Winiarska-Czajkowska

Re: Baner reklamowy - forum Opypy

Postprzez irena świechowska » Cz maja 26, 2011 2:02 pm

Panie Marcinie,wyszło wszystko,czyli hasło,a reszta jakoś tak,po babsku...pozostała choć nie powinna.Jestem pokoleniem niekomputerowym,zaczęłam nim być jako mocno dojrzała kobieta,wówczas prawie babcia,stąd takie wpadki.Poprawię się,obiecuję.
Maju,dziękuję za uznanie.
Panie Darku,pomysł na MODE super!!!!!!!!!!!!!!!!Ale i tak nie macie większych szans z KOBRA, chociaż któż to wie?Nie wiem tylko jak przekona Pan kolegów do spotkania raz w m-cu,jak oderwiecie się od słodkiego leniuchowania przy swoich kobietach?Wiem,wiem, są męskie sposoby!!!Życzę Wam powodzenia z MODA,może kiedyś skonfrontujemy te dwa ambitne światy?
Z wielkim szacunkiem wobec mężczyzn i ich kreatywności,irenka -:) KOBRA
irena świechowska
 
Posty: 61
Dołączył(a): Pt paź 15, 2010 8:53 pm
Imię: Irena

Re: Baner reklamowy - forum Opypy

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Cz maja 26, 2011 2:26 pm

irena zielińska napisał(a):Panie Marcinie,wyszło wszystko,czyli hasło,a reszta jakoś tak,po babsku...pozostała choć nie powinna.Jestem pokoleniem niekomputerowym,zaczęłam nim być jako mocno dojrzała kobieta,wówczas prawie babcia,stąd takie wpadki.Poprawię się,obiecuję.
Maju,dziękuję za uznanie.
Panie Darku,pomysł na MODE super!!!!!!!!!!!!!!!!Ale i tak nie macie większych szans z KOBRA, chociaż któż to wie?Nie wiem tylko jak przekona Pan kolegów do spotkania raz w m-cu,jak oderwiecie się od słodkiego leniuchowania przy swoich kobietach?Wiem,wiem, są męskie sposoby!!!Życzę Wam powodzenia z MODA,może kiedyś skonfrontujemy te dwa ambitne światy?
Z wielkim szacunkiem wobec mężczyzn i ich kreatywności,irenka -:) KOBRA


Pani Ireno,
nie chciałem wytykać żadnych błędów, absolutnie, wręcz przeciwnie, chylę czoła. W mojej rodzinie z SMSami jest problem, nie wspominając o Internecie :-) Raczej chciałem poprzez ten post zaproponować swoją pomoc ( jak, co i gdzie nacisnąć, wkleić ) - służę pomocą
Co do tego leniuchowania, to bym się nie zgodził... :-)
Pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Baner reklamowy - forum Opypy

Postprzez irena świechowska » Cz maja 26, 2011 5:46 pm

Dziękuję .Mam spory dystans do siebie i nie odbieram tych słów jako krytykę,proszę mi wierzyć.Lubię miłe żarty i dlatego napisałam o swoim "niedołęstwie",nie mam się za pępek świata,nie mam patentów na wszystkie mądrości,przyznanie się do nieumiejętności to tak jak bułka z masłem dla mnie...
Bardzo dziękuję za ofertę pomocy,jak będzie potrzebna,zwrócę się do Pana,Panie Marcinie,podobno jestem zdolną uczennicą -:)Miłego popołudnia i wieczoru,szanowny sąsiedzie,pozdrawiam z rozkopanego Gilewicza,irena /świadomie z małej literki/Zaś jeśli idzie o leniuchowanie,to również był żart!!!!!!
irena świechowska
 
Posty: 61
Dołączył(a): Pt paź 15, 2010 8:53 pm
Imię: Irena

Re: Baner reklamowy - forum Opypy

Postprzez Dariusz Kuzma » Cz maja 26, 2011 6:24 pm

uwaga zmiana!!

pomyliłem się w definicji treści SMS'a. Powinien być jeszcze prefiks PL.
żeby do mnie doszło, trzeba wpisać w treści: PL.KMEMO.forum.(login)
i wysłać na numery: 73480 lub 79480

Jeśli jesteś chętny aby propagować nasze forum zapraszam aby zrobić darowiznę.
- przelewem na konto firmy JavaX. (nr. konta na: http://javax.pl)- (wystawię fakturę VAT) lub
- SMS'em a nr. 73480 koszt 3,69zł lub na nr. 79480 za 11,07zł. (do mnie trafi 50% tej kwoty)

Pozdrawiam,
Darek
PS. jeśli ktoś wysłał SMS'y, to proszę o informacje do mnie z jakiego numeru i kiedy, abym mógł odzyskać wpłaty.
Administrator forum http://opypy.waw.pl Strona firmowa http://likesoft.pl tel. 602 389 106
Avatar użytkownika
Dariusz Kuzma
 
Posty: 526
Dołączył(a): N paź 10, 2010 12:37 am
Imię: Dariusz

Re: Baner reklamowy - forum Opypy

Postprzez Hanna Włoszczuk » Cz maja 26, 2011 8:21 pm

Witam,

Mam dwa pytania: dlaczego wątek o banerze jest w dziale "spółka wodna opypy" ? Tu zdaje sie nie wszyscy mają dostęp. Wydaje mi sie, że jedynie członkowie spółki. I drugie odnośnie propagowania forum: widziałam na forum odnośnik do www.opypy.com.pl, ale tam nie znalazłam odnośnika do forum. Pani Sołtys, czy można to zmienić ? Dziękuję i pozdrawiam.
Hanna Włoszczuk
 
Posty: 39
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 3:53 pm
Imię: Hanna

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze forum - ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości