Apel do mieszkańców z psami

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i przyszłych mieszkańców Opyp

Apel do mieszkańców z psami

Postprzez Mariusz Jakubiak » Pn cze 06, 2011 10:55 am

Apeluję do mieszkańców Opyp, właścicieli psów, jeżeli istnieje potrzeba wyprowadzenia psów poza swoje posesje, o wyprowadzanie ich na smyczy i w kagańcach. W sobotę psy zagryzły nam kotkę "Kropkę".
Jakoś nie umiem wytłumaczyć dzieciom dlaczego tak się stało.
Liczę na zrozumienie.
Mariusz Jakubiak
 
Posty: 45
Dołączył(a): Pn paź 18, 2010 9:42 am
Imię: Mariusz

Re: Apel do mieszkańców z psami

Postprzez Joanna Biegała » Pn cze 06, 2011 11:11 am

Kilka lat temu miałam nieprzyjemną sytuację, ponieważ zaatakował mnie pies,
który wybiegł z posesji przez niedomkniętą bramę.
Bardzo wielka prośba o pilnowanie swoich pupili, aby nic się złego nie stało u nas we wsi.
Jeśli ktoś ma agresywne psy to dobrze, aby zakładał im kaganiec przed wyjściem z nimi na spacer.

Przy okazji podaję, gdzie dzwonić jeśli spotkamy bezpańskiego psa:

W pierwszej kolejności dzwonimy do:
1. Wydziału Ochrony Środowiska i Spraw Wsi 0-22 463-46-36 wew. 110 telefon czynny tylko w godzinach pracy Urzędu Miejskiego: pn. od 10.00 do 18.00; wt., śr., cz., pt. od 8.00 do 16.00.

2. Straż Miejska w Grodzisku Mazowieckim 986, 0-22 755-54-31 telefon czynny w godzinach pracy Straży Miejskiej: pn., wt., cz., pt. od 8.00 do 24.00; śr. od 6.00 do 22.00; sob. od 8.00 do 23.00 Dzwonimy w godzinach, kiedy Urząd Miejski jest nieczynny.

3. Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim 997, 112.(0--22) 755 60 11 Dzwonimy w godzinach, kiedy Urząd Miejski i Straż Miejska są nieczynne.
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: Apel do mieszkańców z psami

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Pn cze 06, 2011 12:31 pm

...o rany.... :-(

Mariusz, współczuję Wam... Osobiście jestem bardzo przeciwny bieganiu psów wszędzie. Jak widać jakaś tragedia musi się stać, aby zwrócić uwagę na właścicieli.
Swoją drogą jestem ciekawy, w jaki sposób "zapanować" nad biegającymi psami z posesji na przeciwko RÓŻANEJ POLANY na Polnej Roży...?
Za każdym przejściem lub przejechaniem, wielkie obszczekiwanie...
Jeżeli dzieci nie widziały, to powiedzieć, że kot wybrał wolność i na pewno kiedyś wróci - zresztą sam nie wiem...

Pozdrawiam.
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol


Powrót do Nasze forum - ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron