Uwaga na złodzieja

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i przyszłych mieszkańców Opyp

Uwaga na złodzieja

Postprzez Sołtys MWC » N lis 20, 2011 12:00 am

W związku z ostatnimi wydarzeniami proszę zapoznać się z informacją zamieszczoną na
http://www.opypy.com.pl/?page_id=1153
Pozdrawiam
MWC
Avatar użytkownika
Sołtys MWC
 
Posty: 201
Dołączył(a): Pt maja 20, 2011 10:32 pm
Imię: Maja Winiarska-Czajkowska

Re: Uwaga na złodzieja

Postprzez krzysztofkornat » N lis 20, 2011 9:53 pm

Z ogromną ciekawością wszedłem na link polecany przez MWC. Jakież ogromne zdziwienie mnie ogarnęło i jak po raz kolejny się mocno zawiodłem.
Miałem zapoznać z treścią ulotek, a tam nie ma nic.
Czyżby chodziło o reklamę strony GJD ? Chyba tak ,bo od dłuższego czasu nic nowego się tam nie dzieje.
Jeśli coś się poleca, rekomenduje, to w określonym celu.
Jeśli mam czytać treści rekomendowane przez Sołtysa, to niech chociaż zawierają rzeczowe informacje, a nie tylko rekomendowanie strony.
Na naszym Forum też można zamieszczać informacje- zresztą, po to ono powstało.
krzysztofkornat
 
Posty: 41
Dołączył(a): Pt gru 17, 2010 7:56 pm
Imię: krzysztof

Re: Uwaga na złodzieja

Postprzez Dariusz Kuzma » Wt lis 22, 2011 10:57 am

Maju,
Proszę dołącz załączniki. Ja też nie mogę ich znaleźć.
Na forum prosto wkleja się treść oraz załączniki..
Pozdrawiam.

25.11.2011
teraz załączniki są, lecz trzeba je zapisać na dysk aby obejrzeć (firefox)
Administrator forum http://opypy.waw.pl Strona firmowa http://likesoft.pl tel. 602 389 106
Avatar użytkownika
Dariusz Kuzma
 
Posty: 526
Dołączył(a): N paź 10, 2010 12:37 am
Imię: Dariusz

Re: Uwaga na złodzieja

Postprzez Łukasz Zemka » Wt lis 22, 2011 4:46 pm

Ja tylko się przypomnę w sprawie Straży Miejskiej - już nie raz prosiłem, Maja lub/i Pani Joanna rozmawiała z Burmistrzem, ja jakiś miesiąc temu znowu napisałem do Burmistrza w tej sprawie i żadnego patrolu nie widziałem - nie bardzo rozumiem, jaki jest tego powód... Nasze podatki nie obejmują opcji pt. "bezpieczeństwo" ?
No chyba że Wy widzieliście, to wycofuję swój wpis...

Maja, Pani Joanno - prośba następnym razem, przy okazji spotkania z Burmistrzem, o przypomnienie się w tej sprawie.
Łukasz Zemka
 
Posty: 519
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 8:58 am
Imię: Łukasz

Re: Uwaga na złodzieja

Postprzez Sołtys MWC » Pt lis 25, 2011 12:56 pm

Panie Krzysztofie - jad z Pana płynie rzeką obfitą... Jeżeli po raz kolejny Pan się zawiódł to po co tam Pan zagląda? Potrzebuje Pan co jakiś czas nowych rozczarowań?
Załączniki błędnie dodałam ale już poprawiłam.
Pozdrawiam
MWC
Avatar użytkownika
Sołtys MWC
 
Posty: 201
Dołączył(a): Pt maja 20, 2011 10:32 pm
Imię: Maja Winiarska-Czajkowska

Re: Uwaga na złodzieja

Postprzez Dariusz Kuzma » Pt lis 25, 2011 1:23 pm

p. Maju, proszę bez wycieczek personalnych. -> regulamin forum.
i proszę się nie dziwić, jeśli ktoś zagląda na stronę jak się umieszcza link zamiast wpisu.

p. Krzysztofie, tamta strona ma tylko jednego sponsora i on jest reklamowany. Jest to oczywiste i nie ma potrzeby tego powtarzać (moim zdaniem - chyba że ktoś uważa inaczej).
Administrator forum http://opypy.waw.pl Strona firmowa http://likesoft.pl tel. 602 389 106
Avatar użytkownika
Dariusz Kuzma
 
Posty: 526
Dołączył(a): N paź 10, 2010 12:37 am
Imię: Dariusz

Re: Uwaga na złodzieja

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Pt lis 25, 2011 1:36 pm

Pani Maju, od soboty 19 listopada do dzisiaj 25 listopada minął prawie tydzień i rzeczywiście tych trzech odnośników nie było.
Co do samej strony to już ustaliliśmy, że jest bo jest i nic więcej. Jak widać FORUM działa prężnie i tutaj o wiele łatwiej i szybciej umieszcza się wszystkie załączniki, więc nie rozumiem dlaczego nie może Pani tutaj ich umieszczać, tym bardziej, że Administrator zawsze jest pod ręką.
Panie Krzysztofie, rzeczywiście takich informacji nie było, tylko ja po prostu zaśmiałem się w duchu :-) , ale pomyślałem tak samo jak Pan...
Pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: Uwaga na złodzieja

Postprzez Sołtys MWC » Pt lis 25, 2011 3:49 pm

Kochani - chodziło mi o to, że zamiast zwrócić mi uwagę tak jak Darek - typu - sprawdź swój wpis bo nie dałaś załącznika - sypnięto jadem i to mnie wpienia. W teorii konfliktu to się nazywa rozdzielenie danych od wartości. Darek wskazywał na brak danych i to jest oki, ktoś inny na wartości....
Pozdrawiam
MWC
Avatar użytkownika
Sołtys MWC
 
Posty: 201
Dołączył(a): Pt maja 20, 2011 10:32 pm
Imię: Maja Winiarska-Czajkowska

Re: Uwaga na złodzieja

Postprzez krzysztofkornat » Pt lis 25, 2011 6:10 pm

Re: Uwaga na złodzieja

Nowy postprzez Sołtys MWC » Pt lis 25, 2011 12:56 pm
Panie Krzysztofie - jad z Pana płynie rzeką obfitą... Jeżeli po raz kolejny Pan się zawiódł to po co tam Pan zagląda? Potrzebuje Pan co jakiś czas nowych rozczarowań?
Załączniki błędnie dodałam ale już poprawiłam.
Pozdrawiam
MWC


Droga Pani, zajrzałem tam , bo na forum podała Pani informację hasłowo i poinformowała, że więcej informacji na ten temat znajdziemy na tamtej stronie. Co do jadu- wolę zostawić to bez komentarza. Zamiast oceniać ludzi, niech Pani zainteresuje się bardziej problemami wsi, a jest ich bardzo dużo.
krzysztofkornat
 
Posty: 41
Dołączył(a): Pt gru 17, 2010 7:56 pm
Imię: krzysztof


Powrót do Nasze forum - ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron