STRONA INTERNETOWA www.opypy.com.pl

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i przyszłych mieszkańców Opyp

STRONA INTERNETOWA www.opypy.com.pl

Postprzez Marcin Kotlarczuk » Pt lis 19, 2010 1:38 pm

Witam,
przez przypadek znalazłem dzisiaj stronę www.opypy.com.pl . Pojawiła się DWA DNI przed wyborami samorządowymi :-) Są w niej zawarte jak na razie informacje o Pani Sołtys Grażynie Jagłos Dębskiej i "Paprociowej Polanie". Już niedługo, będziemy mogli podobno znaleźć tu dodatkowo niezbędne informacje o sołectwie, Stowarzyszeniu Nasze Opypy, historii wsi, o Nas samych - Mieszkańcach i podobno o aktualnych wydarzeniach.
Na razie nie ma możliwości zalogowania się na stronę, nie można zadawać pytań poprzez nią, funkcja komentarzy też jest na razie wyłączona, na razie można tylko czytać informacje, o których wiemy już m.in z forum opyp www.opypy.waw.pl
Podany jest adres, telefon z informacją o możliwości i zasadami zadawania pytań:
SOŁTYS WSI OPYPY GRAŻYNA JAŁGOS-DĘBSKA tel. 22 734 09 93 , mail opypy1@tlen.pl Przepraszam, ale nie odpowiadam na anonimy i ” zbiorówki”.
Zadawajmy pytania, oczekujmy odpowiedzi, wklejajmy później na forum, abyśmy nie dublowali pytań i odpowiedzi... Bardzo fajną sprawą było by umieszczenie ( dodanie ) radiobutona na Głównej stronie www OPYP właśnie z odnośnikiem do Forum. Nie jest to trudna sprawa. Wystarczy, aby właściciel strony czy kodu porozumiał się z z Panem Darkiem Kuźmą lub na odwrót i pozwolił przekleić jeden kawałek kodu w drugi. Forum umieszczone jest na serwerze Pana Darka, więc żadnych dodatkowych kosztów Pani Sołtys by nie ponosiła. Wtedy Nasza Wieś będzie miała chyba najlepszą informację w całej, Najlepszej Gminie w Polsce - Grodzisku Mazowieckim.

Pozdrawiam
Marcin Kotlarczuk
 
Posty: 653
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 9:41 am
Imię: lol

Re: STRONA INTERNETOWA www.opypy.com.pl

Postprzez piotr123 » Cz gru 16, 2010 7:16 pm

Odwiedziłem stronę www.opypy.com.pl Muszę powiedzieć, że jest bardzo czytelna - jest sporo informacji: aktualności, galeria z ładnymi zdjęciami, trochę historii - mam nadzieję, że z czasem dowiemy się więcej, Informacje - tu sporo przydatnych telefonów - sam już z nich korzystałem, odpowiedzi na pytania mieszkańców, Paprociowa Polana, Sołectwo i Stowarzyszenie - widzę, że strona z dnia na dzień się rozwija - nie ma co prawda forum - ale właściwie nie wiem czy jest potrzeba dublowania. Strona www.opypy.com.pl ma trochę inny charakter jest stroną raczej informacyjną i myślę, że obie strony wzajemnie się uzupełniają - faktycznie jesteśmy chyba najlepiej poinformowaną wiejską społecznością w Polsce :) bardzo mnie to cieszy.
Pozdrawiam

nie dopatrywałbym się w działaniu Pani Sołtys chęci zaistnienia na stronie www.opypy.com.pl - chyba niewiele osób odwiedziłą ją przed wyborami :) - Ja wszedłem na nią już po wyborach - myślę, że to dobra inicjatywa, za co dziękuję.
piotr123
 
Posty: 11
Dołączył(a): Wt gru 14, 2010 2:07 pm
Imię: Piotr


Powrót do Nasze forum - ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości