Wybory do Rady Gminy Grodzisk Maz.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i przyszłych mieszkańców Opyp

Wybory do Rady Gminy Grodzisk Maz.

Postprzez Joanna Biegała » Śr paź 29, 2014 12:16 pm

Czy zechcieliby Państwo udzielić mi poparcia w najbliższych wyborach samorządowych?
Załączniki
infoOmnie.jpg
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: Wybory do Rady Gminy Grodzisk Maz.

Postprzez Joanna Biegała » Śr paź 29, 2014 12:48 pm

plakat
Załączniki
plakat.jpg
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: Wybory do Rady Gminy Grodzisk Maz.

Postprzez Jerzy Kopeć » So lis 01, 2014 10:47 am

Szanowni Sąsiedzi.

Proszę o poparcie mojej kandydatury w zbliżających się wyborach samorządowych. Nie będę szczegółowo opisywał swoich zamierzeń na najbliższą kadencję bo i tak życie zweryfikuje, czym nowi radni aktualnie będą się zajmować. Jedno co mogę Państwu obiecać to to, że gdy zostanę wybranym nadal będę godnie i skutecznie reprezentował Państwa w Radzie Powiatu. Mój program jest spójny z programem ugrupowania które zaproponowało mi kandydowanie w tych wyborach tj. Porozumienia Samorządowego "Ziemia Grodziska". Materiał ten został już dostarczony Państwu do domów. Kolejne materiały i informacje dotrą do Państwa wkrótce. Jednym z celów tego programu jest budowa ulicy Polnych Kwiatów w Opypach. Przypomnę, że wykupy gruntów mamy za sobą. Dużą część swojej aktywności w Radzie której kadencja dobiega końca, poświęciłem sprawom budowy chodnika od Grodziska do Książenic, uruchomienia oddziału położniczego z neonatologią w Szpitalu Zachodnim oraz tworzenia Spółdzielni Socjalnych, które pozwolą bezrobotnym brać sprawy we własne ręce. Jak widać nie wszystko udało się dokończyć. W tych wyborach poprę kandydaturę Asi Biegały na radną gminną i Pana Grzegorza Benedykcińskiego lidera ugrupowania "Ziemia Grodziska" na Burmistrza Miasta.

Moją wizję pracy samorządu znajdziecie Państwo w artykule "OKIEM RADNEGO" który zamieściłem ostatnio w lokalnym portalu informacyjnym obiektyw.info a oto link do tego tekstu.

http://www.obiektyw.info/index.php/arti ... /full/6288
Załączniki
wizytówka.jpg
JKwybory.jpg
Jerzy Kopeć
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 5:50 pm
Imię: Jerzy

Re: Wybory do Rady Gminy Grodzisk Maz.

Postprzez Joanna Biegała » Pn lis 03, 2014 5:06 pm

Bardzo dziękuję za udzielenie poparcia.
Wzajemnie udzielam poparcia Jurkowi Kopciowi na radnego powiatu grodziskiego.
Polecam ze względu na duże doświadczenie, kompetencje i skuteczność.
Cieszę się, że startujemy z tego samego ugrupowania "Ziemia Grodziska", dzięki czemu nasza
współpraca odnośnie spraw samorządowych dobrze się obecnie układa i mam nadzieje, że dalej tak będzie :)
Joanna Biegała
 
Posty: 589
Dołączył(a): N paź 10, 2010 9:56 am
Imię: Joanna

Re: Wybory do Rady Gminy Grodzisk Maz.

Postprzez Jerzy Kopeć » Pn lis 10, 2014 9:36 am

.
Jerzy Kopeć
 
Posty: 245
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 5:50 pm
Imię: Jerzy


Powrót do Nasze forum - ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron