Gimnazjum Społeczne MTE w Milanówku zaprasza…

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i przyszłych mieszkańców Opyp

Gimnazjum Społeczne MTE w Milanówku zaprasza…

Postprzez Hanna Włoszczuk » Pt sty 14, 2011 8:42 pm

Może zainteresuje Państwa informacja Gimnazjum MTE.

W dniu 19 stycznia 2011 o godz. 18:00 odbędzie się zebranie informacyjne dla rodziców przyszłych gimnazjalistów.

Oprócz tego będą miały miejsce Dni Otwarte dla rodziców w dniach 5 marca i 26 marca 2011 w godz. 10:00-13:00.

Szczegółowe informacje na http://www.brzozowa.pl i pod numerem telefonu (22) 758-34-02 oraz (22) 724-83-47
Hanna Włoszczuk
 
Posty: 39
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 3:53 pm
Imię: Hanna

Re: Gimnazjum Społeczne MTE w Milanówku zaprasza…

Postprzez peterek » N sty 16, 2011 2:08 pm

Czy ma Pani może jakieś opinie o tym gimnazjum , które byłyby pomocne w jego wyborze? Czasami opinie rodziców są lepszym źródłem wiedzy niż spotkania z nauczycielami i dyrekcją w szkole. Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje.
pozdrawiam
Piotr
peterek
 
Posty: 1
Dołączył(a): N sty 16, 2011 12:05 pm
Imię: Piotr

Re: Gimnazjum Społeczne MTE w Milanówku zaprasza…

Postprzez Hanna Włoszczuk » Wt mar 01, 2011 2:15 pm

Witam,

otrzymałam parę słów na temat spotkania:

Informacja o zebraniu rekrutacyjnym 19 stycznia

19 stycznia o godz. 18.00 odbyło się w Gimnazjum Społecznym MTE na Brzozowej w Milanówku spotkanie informacyjne dla kandydatów do klas I. Spotkanie miało ciekawą formułę – było prowadzone przez dyrektora szkoły i grupę nauczycieli , którzy reprezentowali poszczególne bloki przedmiotowe- językowy, humanistyczny, matematyczno- przyrodniczy, sportowy i artystyczny. Nauczyciele przedstawiali koncepcję nauczania tych przedmiotów i pomysły dotyczące realizacji. Zainteresowanie wśród rodziców duże, jak na dość wczesny termin spotkania. Najczęściej pojawiające się pytania dotyczyły egzaminu wstępnego ( przewidziany jest na 7 maja) oraz liczby klas- dyrektor zapewniła ,że szkoła organizacyjnie i kadrowo jest przygotowana na uruchomienie 3 klas w tym roku szkolnym. Co do egzaminu wstępnego szkoła na swojej stronie internetowej opublikowała arkusze egzaminacyjne z zeszłego roku wraz z punktacją i komentarzem do wyników. Obecna na spotkaniu prezes MTE zachęcała rodziców do wstępowania w szeregi Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego, które jest organem prowadzącym szkołę. Nauczyciele i dyrektor szkoły zapraszali zainteresowanych na dni otwarte 5 i 26 marca ( soboty w godz. 10.00- 13.00 ).
Hanna Włoszczuk
 
Posty: 39
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 3:53 pm
Imię: Hanna

Re: Gimnazjum Społeczne MTE w Milanówku zaprasza…

Postprzez Anna Chmurska » Śr mar 30, 2011 9:31 am

Witam,

mój syn kończył to gimnazjum. Byłam bardzo zadowolona z poziomu nauczania i części wychowawczej procesu edukacyjnego. Jezeli ktoś jest zainteresowany, z chęcią podzielę się moimi doświadczeniami i spostrzeżeniami.
Pozdrawiam
Anna Chmurska
Anna Chmurska
 
Posty: 20
Dołączył(a): Pn paź 11, 2010 10:46 am
Imię: Anna


Powrót do Nasze forum - ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości